top of page
Dajana Bakllava 3 kg

Bakllava e prodhuar nga pasticeri Dajana posacerisht per marketet Eurogrocery. Ajo vjen e pjekur dhe sherbeti bashkangjitur. Gjithe cfare duhet te beni eshte thjesht ngroheni shurupin dhe hidhjani siper. Per me teper ndiqni udhezimet ne paketim.

Dajana Bakllava 3 kg

$89.99Price
    bottom of page